TV Mania

Drini Zeqo largohet nga shtëpia e “BBVA 3”

Shkruar nga Anabel

17 Janar 2024

Drini Zeqo largohet nga shtëpia e “BBVA 3”

Drini Zeqo është larguar nga shtëpia e famshme, për shkak të një urgjence familjare. Lajmi i papritur është bërë me dije përmes një zarfi, të cilin e ka lexuar Julian Deda.
 
“Vëlla i Madh dëshiron t’ju informojë se për shkak të një urgjence familjare, Drini Zeqo është detyruar të lërë shtëpinë. Ai është shumë mirënjohës për kohën që ka kaluar me të gjithë ju dhe ju uron sukses në rrugëtimin tuaj në vazhdim”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Njoftimi është pritur me habi nga banorët dhe komentuesit. Ndërkohë, në zarf thuhej se televotimi për banorin e preferuar vijon.
 
Drini u bë pjesë e shtëpisë më 13 janar dhe në më pak se 4 ditë, u detyrua të largohej nga gara.

Artikuj të sugjeruar: