Celebrity

Çifti i ri, Dua Lipa dhe Callum Turner, dalin në publik së bashku për herë të parë

Shkruar nga Anabel

16 Janar 2024

Çifti i ri, Dua Lipa dhe Callum Turner, dalin në publik së

Dua Lipa dhe Callum Turner dolën publikisht duke konfirmuar kështu zërat për romancën e tyre.

Dua u shfaq si e dashura mbështetëse teksa u fotografua duke u larguar nga një event pyetje-përgigje të Turner në Teatrin Aero në Santa Monica, Kaliforni.

Çifti i ri, Dua Lipa dhe Callum Turner, dalin në publik së

Çifti i ri, Dua Lipa dhe Callum Turner, dalin në publik së

Pak ditë më parë, ata u filmuan duke shkëmbyer puthje gjatë një feste në Los Angeles.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

Turner ka qenë në një lidhje me aktoren Vanessa Kirby nga viti 2016-2017. Ndërsa Dua Lipa, ka pak që është ndarë nga regjisori Roman Gavras; lidhja e tyre e shkurtër tashmë konsiderohet si një “dashuri vere”.