Celebrity

Drake dhe Camilla Cabello në një romancë?

Shkruar nga Anabel

15 Dhjetor 2023

Drake dhe Camilla Cabello në një romancë?

Me fundin e vitit 2023 në horizont, duket se një çift i ri po krijohet në botën e showbiz-it: Drake dhe Camilla Cabello!

Agjencia e lajmeve Pop Crave ndezi thashethemet për një romancë mes dy këngëtarëve duke shpërndarë pamjet e reperit në shoqërinë e Camilla-s.

Të dy u shfaqën në brigjet e ishujve Turks and Caicos.

Sipas The Daily Mail, Drake thuhet se ndoqi këngëtaren në Instagram pasi ajo përdori tekstin e hitit të tij "Search & Rescue" si një mbishkrim në Instagram.

E vërteta deri tani nuk dihet.