Celebrity

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen këto pantallona

Shkruar nga Anabel

10 Dhjetor 2023

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

Përgatituni që të hiqni nga gardëroba xhinset e ngushta dhe të gjata, sepse ato po eklipsohen nga pantallonat e një versioni tjetër që tanimë janë zgjedhur edhe nga Anne Hathaway.

Ajo u pa në New York me një kostum të bardhë, teksa kishte kompletuar stilin në tërësi me aksesorë dhe taka në ngjyrë argjendi. Duhet ta pranojmë se kjo është një nga pamjet e preferuara të aktores deri tani.  
Pantallonat e bardha me xhepa të mëdhenj anash janë rikthyer në modë dhe stilistët thonë se ato janë ideale për gocat me këmbë të holla dhe elegante. Kombinojini me një bluzë të madhe sipër ose një xhaketë të shkurtër dhe do të dukeni super yll.

Përpara se të bëni blerjet e radhës, hidhuni një sy 10 modeleve të pantallonave të ngjashme me ato të aktores, mjafton të shtoni një palë syze dielli të mëdha dhe bizhuteri që bien në sy për t’u dukur thjesht yll.

#1

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#2

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#3

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#4

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#5

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#6

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#7

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#8

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#9

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen

#10

Nëse keni këmbë të holla si të Anne Hathaway, ju duhen