Sex

KODI I KUQ: Shqiptarët tregojnë rastet kur kanë bërë seks në publik

Shkruar nga Anabel

9 Dhjetor 2023

KODI I KUQ: Shqiptarët tregojnë rastet kur kanë bërë
Wattpad/ Pinterest

 
Tema e radhës e ‘Kodit të Kuq’ ishte “seksi në publik” dhe njerëzit s’u kursyen fare, por na dhanë ca përgjigje që do ju çudisin:
 
“Në plazhe nudiste. Ishte shumë bukur”.
 
“Tek tualeti e një qendre tregtare”.
 
“Në një varkë kur ishim në Budapest. Hipëm te pjesa e sipërme, varka ishte plot me turistë. Kur zbritëm, na duartrokitën”.
 
“Në maternitet. Isha shtruar 2 javë dhe burri vinte të flinte me mua. Një natë nuk rezistuam dhe bëmë seks”.
 
“Në një plazh në Sarandë. Ca na kanë parë, por ç’t’i bëjmë, s’gjetëm hije”.
 
“Në makinë, në autostradën e TEG-ut dhe në një mal andej nga Kruja”.
 
“Ai ishte duke i dhënë makinës në autostradë dhe unë sipër tij”.
 
Mbaj frymën se do çuditesh! “Në reanimacion. Isha e shtruar në spital dhe erdhi burri, fjeti aty. E bëmë në çdo pozion të mundshëm”.
 
“Ishim duke bërë seks të shfrenuar, kur në dhomë hyri vjehrra”.
 
“Në bibliotekë, kur kishte pak njerëz. Super eksperiencë”.
 
“Në teleferik”.
 
“Në katin e fundit të pallatit. U hap një derë dhe ika me vrap. Shpresoj të mos na kenë parë”.
 
“Në kishë”.
 
“Mbi banakun e një lokali, në një festë”.
 
“Në jet ski në Ulqin”.
 
“Mbrapa Piramidës kur po rikonstruktohej”
 
“Në makinë dhe na kapi policia”.
 
“Në tarracën e Pallatit të Kulturës te “Sheshi Skënderbej”.
 
“Në ballkonin e një hoteli në Sarandë.
 
“Në dhomë, ndërsa ngjitur ishte gjithë grupi i ekskursionit”.
 
“Në stadium, pas ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe. Ishim shumë të eksituar, hymë në tualetin e çunave. Skemë filmi bëmë pasi dolëm dhe çunat na fërshëllyen”.
 
“Në fund të autobusit”.
 
“Tek Teatri i Operas dhe Baletit”.