Celebrity Style

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh

Shkruar nga Anabel

8 Dhjetor 2023

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh

Kim Kardashian ka një koleksion të paparë çantash, duke nisur që nga klasikja, Hermès Birkin 35, te krijimet elegante të Dior...

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh

Por edhe një çantë që të bën ta bësh zoom foton se ndoshta s’e ke parë mirë.

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh
Allen Berezovsky/Getty Images Sport


Po flasim për këtë çantë që duket si këpucë, por në fakt, i mban ca karta krediti, një buzëkuq dhe çelësa makine.
 
Kim u shfaq në ndeshjen e basketbollit mes Los Angeles Lakers dhe Neë Orleans Pelicans, së bashku me të birin, Saint, e veshur me një bluzë të zezë, streçe dhe xhaketë lëkure oversize nga Balenciaga dhe çantën-këpucë, në ngjyrë argjendi.

Çantë apo këpucë? Kim sapo na bëri lëmsh
Allen Berezovsky/Getty Images Sport


Çanta, në formën e një stiletoje, e mbuluar me kristale. Modeli u prezantua në koleksionin e ri të Balenciaga, për sezonin vjeshtë-dimër 2024.

Artikuj të sugjeruar: