Out and About

Oferta “bombë” që po bën namin këtë fundvit

Shkruar nga Anabel

7 Dhjetor 2023

Oferta “bombë” që po bën namin këtë fundvit

Ajo që do të lexoni në vijim është diçka që e keni dëshiruar dhe pritur kaq gjatë. Pa mendojeni pak… një blerje vlera e të cilës ju kthehet e gjitha mbrapsht si dhurate.

Sa e sa herë kemi ëndërruar një ofertë bujare në vigjiljen e festive?

Po më në fund një sasi e mjaftueshme dhuratash, cfarë të doni e si ti doni.

Dhe po tani mund të keni dhurata të bollshme për shtëpine tuaj apo ti ndani ato me mikeshën tuaj!

Po sikur t’ju themi që me një blerje, mund të rinovoni të gjithë shtëpinë, përmes produkteve cilësore,të teknologjisë së fundit dhe nivelin maksimal të kursimit të energjisë.

E gjitha me një filozofi brilante, paguaj një produkt dhe një lumë dhuratash të ndjek pas.

Ne e dimë ku po ndodh kjo…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GLOBE (@globe.al)

Globe sjell këtë dhjetor super ofertën e EKSKLUZIVE.

Bli një ose më shumë produkte dhe për të njëjtën vlerë merr dhuratë ç’të duash dhe sa të duash.

Çfarë e bën edhe më të hatashme? Fakti se jeni ju dhe vetëm ju ata që zgjidhni dhuratat që do të merrni. Bëni tuajën eletroshtëpiaken që ju duhet kaq shumë dhe Globe u dhuron po në atë vlerë një ose më shumë produkte të tjera.Dhuratat i zgjidhni ju.

Oferta ekskluzive vlen për elektroshtëpiaket e mëdha dhe të vogla. Po kështu, dhuratat mund të përfitohen edhe nga produkte të përzgjedhura IT&Mobile, TV&Audio dhe kondicionerë.

Magjia zgjat deri më 14 dhjetor, ndaj cfare do të bleni dhe cfarë do të merrni dhurat dhe nxitoni për në Globe. Po bëhet nami!

Është koha për dhuratat për veten ose njerëzit e zemrës.

Ky fundvit në Globe nuk është asgjë tjetër veçse, i pazakontë!