Style Tips

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15 ide yll

Shkruar nga Anabel

4 Dhjetor 2023

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15

Një darkë në restorant dhe një mbrëmje në kinema janë dy vende takimesb klasike për çiftet, ndaj ka të ngjarë t’i përsërisni disa herë si eksperienca gjatë raportit tuaj. Në fakt është kaq praktike po ta mendosh, kujt nuk i pëlqen të shoh filmin e preferuar në kinema? Por, kur bëhet fjalë për zgjedhjen e veshjes së duhur, kjo nuk është një zgjedhje aq e lehtë sa edhe filmi që keni për zemër.

Një stil romantik? Një veshje e rehatshme pasi do të qëndroni ulur në kinema për disa orë? Zgjedhja mbetet në varësi të preferencave tuaja.

Mbrëmjet në kinema lidhen me thjeshtësinë dhe jo domosdoshmërisht me luksin dhe ekstravagancën, ndaj nxirrni nga dollapi veshjen më të lezetshme që keni dhe kombinojeni me këpucët, çantën dhe aksesorët e duhur.

Mund të jetë një xhaketë bomber, një jumpsuit komod, një fustan i gjatë, ndaj për t’ju dhënë pak frymëzim, ja 15 ide veshjesh për mbrëmjet në kinema për të gjitha gocat!

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15

#1 Pizhame mëndafshi

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#2 Fustan + triko

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#3 Xhins + xhins

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#4 Triko elegante

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#5 Xhaketë + fustan njëngjyrësh

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#6 Një kombinim që përputhet

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#7 Pantallona të gjera

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#8 Xhaketë lëkure motoristi

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#9 Kanotierë e bardhë + pantallona xhins

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#10 Jumpsuit

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#11 Këmishë fanellatë

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#12 Supe të zbuluara

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#13 Pantallona me xhepa të mëdhenj

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#14 Xhaketë bomber

Çfarë të vishni për një takim në kinema? Ja 15
#15 Pulovër si jelek