Celebrity

Pra, si përfundim, Adele qenka martuar!

Shkruar nga Anabel

21 Nëntor 2023

Pra, si përfundim, Adele qenka martuar!

Adele konfirmoi zërat se është martuar me partnerin, Rich Paul, thotë një burim për DeuxMoi. Ndërsa ishte në një shfaqje stand – up të humoristit Alan Carr dhe atje Adele tha se ishte martuar.
 
“Isha në shfaqjen e Alan Carr në Los Angeles dje dhe Adele ishte në publik. Alan pyeti nëse dikush nga salla është martuar rishtazi dhe Adele bërtiti duke thënë: “Unë”.

Pra, si përfundim, Adele qenka martuar!
 
Një tjetër person aprovoi deklaratën e burimit anonim.

Muajin e kaluar, Adele ndezi thashethemet se është martuar me partnerin e saj, pasi publikoi disa foto me një unazë të madhe diamanti, të vendosur në gishtin e katërt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele)

Më 16 shtator, këngëtarja e quajti veten “gruaja e Paul” dhe njerëzit aluduan se ajo ka kurorëzuar lidhjen e saj. Më pas, 2 ditë më vonë ajo e quajti Paul “bashkëshorti im”, gjatë performancës në Las Vegas.

Një vajzë në publik “i propozoi” këngëtares dhe ajo i ktheu përgjigje duke i thënë: “Nuk mund të martohemi. Jam heteroseksuale, e dashur dhe bashkëshorti im është këtu sonte”. Vajza këmbënguli dhe Adele shtoi: Jo, s’dua ta tentoj. Jam me Rich. Je e çmendur, më lër të qetë”, tha Adele duke qeshur.

Artikuj të sugjeruar: