Celebrity

A$AP Rocky tregon “krijimin” më të bukur me Rihanna-n dhe s’ka të bëjë me muzikën

Shkruar nga Anabel

20 Nëntor 2023

A$AP Rocky tregon “krijimin” më të bukur me Rihanna-n dhe
Getty

A$AP Rocky u pyet se cili ishte krijimi më i bukur me partneren e tij, Rihanna-n dhe ai tha se në fakt, janë 2 kryeveprat e tyre: Fëmijët e çiftit.

Ndërsa promovonte koleksionin e tij me Puma-n, A$AP u shpreh: “Unë mendoj se puna më e mrekullueshme është bërja e fëmijëve. Besoj se janë krijimet më të mira deri më tani”.

A$AP Rocky tregon “krijimin” më të bukur me Rihanna-n dhe
 
Rocky dhe Riri kanë 2 djem, RZA, 1 vjeç e gjysmë dhe Riot Rose, 3 muajsh. Reperi u shpreh se “nuk ka asgjë më të mirë. Çdo dizajn…mendoj se nëse një dizajner i ri vjen dhe na ndihmon, një dizajner “fantazmë” i quajtur Zot, që i jep formë gjithçkaje. Ne kemi engjëjt tanë të bukur dhe ky është bashkëpunimi ynë më i mirë”.

A$AP Rocky tregon “krijimin” më të bukur me Rihanna-n dhe
 
Shumë romantik A$AP. Nejse, kështu do flisja edhe unë po të kisha fëmijë me Riri-n.

Artikuj të sugjeruar: