Celebrity

Robert Pattinson, baba për herë të parë

Shkruar nga Anabel

20 Nëntor 2023

Robert Pattinson, baba për herë të parë
Getty

Nëse doni ta dini si kalojnë vitet, ylli i "Twighlight" do të bëhet baba! Suki Waterhouse dhe Robert Pattinson do të bëhen prindër për herë të parë. Prej disa kohësh spekulohet se Suki është shtatzënë dhe ajo ka konfirmuar zërat.

Robert Pattinson, baba për herë të parë

Para se të performonte në festivalin Corona Capital, ajo u shpreh: “Vendosa të vesh disa të shndëritshme, sepse mendova se do t’ju shpërqendronte nga diçka tjetër që po ndodh”, duke drejtuar gishtin nga barku i saj i rrumbullakosur.

Aktorja britanike veshi (me qëllim mesa duket) një fustan të shkurtër me xixa dhe kështu konfirmoi lajmin e bukur në mënyrën më stylish.

Suki, 31 vjeç dhe Robert, 37 vjeç, janë të lumtur dhe entuziastë për bebushin që pritet të vijë në jetë, thonë burimet pranë Page Six. Ata ndezën thashethemet se do të bëheshin prindër në tetor, kur Suki vishte rroba të gjera.

Robert Pattinson, baba për herë të parë

Robert Pattinson, baba për herë të parë
Getty

Dyshja kanë 5 vite të lidhur bashkë dhe janë kujdesur që ta mbajnë raportin e tyre jashtë vëmendjes publike. Ata dolën publikisht në tapetin e kuq në dhjetor 2022, në shfaqjen e Dior në Egjipt.

Robert Pattinson, baba për herë të parë
Getty