Kinema & TV

Pas rolit në serialin horror, Kim Kardashian do të jetë pjesë e një filmi

Shkruar nga Anabel

20 Nëntor 2023

Pas rolit në serialin horror, Kim Kardashian do të jetë 

Kim Kardashian ka marrë një ofertë të re për të qenë pjesë e një filmi, të titulluar “The 5th Wheel”. Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe është shkruar nga Paula Pell dhe Janine Brito.

Pas rolit në serialin horror, Kim Kardashian do të jetë
 
Kim ka zhvilluar disa takime me krijueset e filmit dhe roli i saj do të jetë ai i një gruaje në karrierë, sipërmarrëse e një biznesi.
 
Rishtazi, Kim ka shkëlyqyer në rolin e Siobhan në serialin “American Horror Story: Delicate”, ndaj duket se ia ka marrë dorën serialeve dhe ekranit të kinemasë.

Pas rolit në serialin horror, Kim Kardashian do të jetë

Kim ka eksperiencë me serialet, pasi prej vitesh, ajo dhe familja e saj kanë krijuar një serial që tregon jetën e tyre private, të quajtur "The Kardashians", megjithatë, duhet thënë se pjesëmarrja e saj në sezonin e ri të "AHS: Delicate", si dhe roli i ri që do të luajë në "The 5th Wheel" janë hapa të mëdhenj në karrierën e saj kinematografike.

Artikuj të sugjeruar: