Style Tips

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë sezon: Ja 7 modele IN

Shkruar nga Anabel

19 Nëntor 2023

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

Të ngrohta, të buta dhe të mbuluara me gëzof prej pellushi, çantat janë aksesori i domosdoshëm në çdo sezon.

Po si mund t’i rezistoni tundimit dhe të mos dorëzoheni para trendit të momentit? Nëse palltot me pellush janë kthyer në kryefjalë të zgjedhjes për shumë goca që duan të kalojë një dimër të ngrohtë dhe plot stil, ju mund të krijoni një kombinim çift në gardërobën tuaj dhe këtë herë është fjala për çantat prej pellushi që janë dashuri me shikim të parë!

Mund të jetë pjesë e veshjeve të përditshme, ky aksesor i jep një “prekje” të butë, por edhe argëtuese look-ut tuaj. Sidomos, tanimë që i ftohti ka ardhur, keni një justifikim fantasik për t’u fokusuar te materiali i pellushit.

Këto çanta mund t’i mbani në takime formale, pasi përmasat janë super praktike, nga mesatare te të voglat. Ndërsa, sa i takon ngjyrave, stilistët thonë që të fokusoheni te e bardha ose nuancat kafe pasi janë të gjithanshme për t’u kombinuar me çdo veshje në mënyrë perfekte.

Ja shtatë propozime për aksesorin më të bukur për muajt në vazhdim.

#1

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

#2

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

#3

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

#4

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

#5

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

#6

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

#7

E pamundur t’u rezistosh çantave të pellushit këtë

Burimi: Grazia