Red Carpet

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Shkruar nga Anabel

17 Nëntor 2023

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Çmimet “Variety Women in Power 2023” u mbajtën së fundmi, një event ku u vlerësuan yje si Carey Mulligan, Fantasia Barrino, Lily Gladstone dhe Billie Eilish.

Bashkëthemeluesit e kompanisë LuckyChap, Margot Robbie, Tom Ackerley dhe Josey McNamara morën çmimin “Producenti i Vitit” dhe Emily Blunt çmimin “Power of Women Alumni”.

LuckyChap është producent i filmit me fitimin më të madh të këtij viti "Barbie", ku luan Margot Robbie në rolin kryesor. Dua Lipa portretizon Mermaid Barbie dhe kënga e saj "Dance the Night" ishte gjithashtu një nga hitet kryesore të filmit.

“Është vërtet kaq emocionuese dhe një ëndërr të jesh pjesë e një filmi kaq të madh. Është e pabesueshme. Ndihem shumë me fat,” tha Lipa për Variety. “Është bukur të shohësh reagimin e njerëzve – të gjithë energjinë pas filmit, kuptimin pas tij, solidaritetin mes grave.”

Ja disa nga pamjet e yjeve në tapetin e kuq:

Billie Eilish

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Margot Robbie

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Dua Lipa

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Emily Blunt

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Meghan Markle

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Riley Keough

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Carey Mulligan

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Dominique Fishback

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Ariana Greenblatt

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Sofia Carson

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023

Dua Lipa, Margot Robbie dhe Ariana Greenblatt

Tapeti i kuq i Variety - Power of Women 2023