Instagramming

Mariza Ikonomi nënë për herë të parë: Zbulon gjininë dhe emrin e bebit

Shkruar nga Anabel

16 Nëntor 2023

Mariza Ikonomi nënë për herë të parë: Zbulon

Këngëtarja Mariza Ikonomi është bërë nënë për herë të parë dhe lajmin e bukur e ka njoftuar në rrjetet sociale përmes një postimi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mariza Ikonomi ? (@ikonomimariza)


“Dhe vjen një ditë që Zoti të dhuron gjithë botën dhe e vendos atë në duart e tua. Melodia e jetës e sime! Melody Ikonomi Greço,” kështu shkruan artistja në postim, krahas dy fotove që tregojnë Marizën me të bijën dhe një foto nga salla e lindjes.

Në fund, ajo falëndëron partnerin Bledi Greço duke shkruar: “Me dhe të gjithë forcën dhe gëzimin e kësaj bote! Të dua!”

Ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushes, Melody!