Street Style

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

Shkruar nga Anabel

14 Nëntor 2023

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

Për muajt e mbetur të vitit, stilistët thonë që pantallonat e zeza nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj. Ideale për të krijuar një veshje plot stil dhe të kombinuar lezetshëm, këto pantallona mund ta transformojnë pamjen tuaj fare thjesht: luksoze, ekstravagante, formale apo në modë sipas tendencave të fundit.

Përveç xhinsit të zi klasik, mund të provoni edhe prerje apo materiale të tjera, nga lëkura te pantallonat me thurje për një version më të guximshëm në look-un tuaj.

Për t’jua thjeshtuar punën, ja 10+ propozime për ju! Street style apo veshje që i kanë mbajtur disa goca të famshme në daljet e tyre publike, ky është momenti që t’u hidhni një sy disa kombinimeve për të krijuar stilin perfekt gjatë gjithë sezonit.

#1

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#2

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#3

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#4

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#5

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#6

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#7

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#8

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#9

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#10

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#11

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

#12

10+ kombinime yll që kanë kryefjalë pantallonat e zeza

Burimi: Instyle