Street Style

Gigi Hadid veshi një xhaketë që të gjitha ne duhet ta kemi në gardërobë

Shkruar nga Anabel

6 Nëntor 2023

Gigi Hadid veshi një xhaketë që të gjitha ne duhet ta kemi

Sapo temperaturat bien, të gjithë vrapojmë te dollapi për të nxjerr prej andej veshjet e ngrohta dhe të përshtatshme për motin e ftohtë. E kemi fjalën për palltot e gjata, xhaketat oversize, pulovrat e mëdha etj.

Por, një ide yll na vjen nga Gigi Hadid, e cila u fotografua në rrugët e New York-ut me xhaketën që thuhet se do të jetë kryefjalë e këtij sezoni.

Gigi Hadid veshi një xhaketë që të gjitha ne duhet ta kemi

Xhaketë lëkure në ngjyrë kafe çokollatë është ajo që duhet për të qenë sa me cool gjatë vjeshtës. Rripi i gjatë dhe xhepat me zinxhirë e bëjnë këtë model xhakete të ngjashëm me stilin punk-rock, sa duket si ato xhaketat në fotot e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker.

Lehtësisht e kombinueshme me pantallona lëkure, fustane kadifeje, çizme deri te gjuri apo këmishë me kopsa, ju sapo morët një ide të gatshme se si të dukeni yll gjatë këtij sezoni.

Burimi: Instyle