Out and About

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve VIP

Shkruar nga Anabel

23 Tetor 2023

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

Dihet që zgjedhja e kostumit të duhur është një mision më vete, por të famshmit mund të jenë një ide pse jo! Kuptohet se, shumica prej nesh nuk kanë një skuadër profesionistësh pas vetes që kujdesen për grimin, veshjet apo fotografitë e duhura, por një ide mund ta krijoni.

Për ikonat më të famshme të Halloween-it si Heidi Klum dhe Kardashians, kjo festë është një ditë për veshje ndryshe, më komplekse dhe të lezetshme, por nëse ju do të visheni çift, atëherë mund t’ju vlejnë disa propozime nga çiftet VIP, se si janë veshur ndër vite për Halloween.

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#1 Beyoncé dhe Jay-Z 

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#2 Kourtney Kardashian Barker dhe Travis Barker

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#3 Kaia Gerber dhe Jacob Elordi

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#4 Sophie Turner dhe Joe Jonas

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#5 Antoni Porowski dhe Kevin Harrington

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#6 Paris Hilton dhe Carter Reum

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#7 Sarah Michelle Gellar dhe Freddie Prinze Jr. 

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#8 Hailey dhe Justin Bieber

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#9 Chrissy Teigen dhe John Legend

Për Halloween mund të kopjoni kostumet e këtyre 10 çifteve

#10 Miranda Kerr dhe Evan Spiegel

Burimi: L’officielusa