Celebrity Style

Victoria Beckham na tregon aksesorin që do të bëjë namin këto muaj

Shkruar nga Anabel

23 Tetor 2023

Victoria Beckham na tregon aksesorin që do të bëjë namin

Askush nuk e priste, por Victoria Beckham ka një aksesor të preferuar së fundmi: Getat rrjetë. Ky aksesor do të bëjë namin këtë dimër dhe po, duken yll me çdo kombinim.
 
Victoria Beckham ka bërë një kombinim yll, këtë herë, me fustan të zi dhe sërish, me geta rrjetë.

Victoria Beckham na tregon aksesorin që do të bëjë namin

Në një date romantik në New York, çifti Beckham, u shfaq me shumë stil. Victoria veshi një fustan të gjatë saten, në ngjyrë të kuqe. Gjejeni me çfarë i kombinoi? Me getat rrjetë.

Victoria Beckham na tregon aksesorin që do të bëjë namin

Ah, edhe mos keni frikë të vishni sandale me getat rrjetë, pasi Spice Posh i aprovon dhe në fakt, po ta mendosh, duken yll edhe kur vishen me sandale me takë.

Artikuj të sugjeruar: