Style Tips

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura shqiptare

Shkruar nga Anabel

22 Tetor 2023

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Moti i ngrohtë dhe dielli i këtyre dietëve duket sikur po na punojnë ndonjë “rreng” të lezetshëm, por mos u gënjeni! Momenti i çizmeve ka ardhur dhe disa mënyra të lezetshme për t’i kombinuar ato na i tregojnë vajzat e njohura shqiptare.

Ne e dimë që një nga investimet më të mira për vjeshtën apo dimrin në prag janë çizmet dhe nuk kemi dyshime për këtë. Modele të ndryshme lëkure ose kamoshi, me ngjyra të përmbajtura, me temina ose tegela në të, por pa harruar detajin që i bashkon thuajse të gjitha modelet që kanë zgjedhur gocat e njohura: të gjata deri mbi gju!

Në një hap me tendencat e modës të momentit, këto çizme nga provojnë edhe njëherë super fuqinë për të transformuar tërësisht look-un tuaj!

Klea Huta 

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Dafina Zeqiri

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Rudina Dembacaj

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Fjodora Fjora

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Tayna

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Adrola Dushi

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Sarah dhe Ditea Berisha

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura

Keni në plan të blini çizme? Ja disa ide nga vajzat e njohura