Celebrity

S’e merrni dot me mend se ku i bëjnë Gigi dhe Bradley “arratisjet e tyre romantike”

Shkruar nga Anabel

16 Tetor 2023

S’e merrni dot me mend se ku i bëjnë Gigi dhe Bradley
Getty Images

Gigi Hadid dhe Bradley Cooper kanë një fole dashurie dhe ajo nuk është një shtëpi sekrete, as një destinacion i largët, por pikërisht shtëpia e Taylor Swift. Sipas një burimi, çifti i supozuar po kalojnë kohë në shtëpinë e Taylor, e cila është më private, në mënyrë që t’u shpëtojnë syve kureshtarë të njerëzve dhe paparacëve.

S’e merrni dot me mend se ku i bëjnë Gigi dhe Bradley
TheWireImages

“Edhe pse Gigi dhe Bradley kanë pronat e tyre në New York, ata duan të jenë në një vend më privat, për të njohur më mirë njëri-tjetrin dhe Taylor është shumë e lumtur që po i ndihmon. Taylor është shumë romantike dhe vdes të luajë rolin e Cupid-it për miqtë e saj”, u shpreh burimi.

S’e merrni dot me mend se ku i bëjnë Gigi dhe Bradley
TheWireImages

Prona ka 8 dhoma gjumi dhe në të është xhiruar edhe kënga “The Last Great American Dystany”.

S’e merrni dot me mend se ku i bëjnë Gigi dhe Bradley
Getty Images

Gigi dhe Bradley, të cilët kanë një diferencë moshe 20-vjeçare kanë ndezur thashethemet për një lidhje të mundshme, pasi darkuan në një vend të njohur për V.I.P-at dhe më pas, u larguan në të njëjtën makinë. Më pas, modelja dhe aktori bënë një arratisje romantike.
 
Sipas burimeve, ata u njohën nga ish-i i Cooper, Irina Shayk dhe miqtë e saj.

Artikuj të sugjeruar: