Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin tetor 2023: Dashi dhe Demi

Shkruar nga Anabel

2 Tetor 2023

Horoskopi i Susan Miller për muajin tetor 2023: Dashi dhe Demi

Horoskopi i Susan Miller për muajin tetor 2023: Dashi dhe Demi

Sapo përfundoi një Hënë e plotë e rëndësishme te Dashi më 29 shtator, që mund të ketë sjellë diçka në një përfundim ose kulm të rëndësishëm në jetën tuaj, me shumë gjasa që përfshin një marrëdhënie aktuale ose një dikur të dashur për ju. Në fillim të tetorit, ju keni Afërditën në shtëpinë e dashurisë së vërtetë.

Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, pasi do të martoheni së fundmi me personin që doni dje jeni duke diskutuar mbi qëllimet për të cilat do të punoni së bashku. Ose, mund të jeni duke punuar në një sipërmarrje në lidhje me një projekt kreativ.

Marsi do të kalojë nëpër shtëpinë e tetë financiare nga 11 tetori deri më 24 nëntor, kur do të përqendroheni me vëmendje në krijimin e një plani financiar të fortë për të ardhmen. Gjithashtu mund të zbuloni se gjatë kësaj periudhe do të shpenzoni më shumë para se zakonisht.

Eklipsi diellor i Hënës së re te Peshorja, që do të ndodhë më 14 tetor, do t’ju ndihmojë të forconi planet tuaja. Do të keni Diellin, Hënën e re dhe Mërkurin (komunikimin) në shtëpinë e shtatë të martesës dhe partneriteteve të krijuara. Eklipset shpesh sjellin ngjarje të mëdha jetësore, dhe me Afërditën që merr drejtimin në këtë Hënë të re dhe në të njëjtën kohë kundërshton Saturnin, do të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm me çdo lëvizje që bëni.

Dy javë më vonë, eklipsi i Hënës së plotë te Demi më 28 tetor do të bjerë në shtëpinë e dytë të të ardhurave dhe sugjeron se do të keni një burim të fitimi. Plutoni do të jetë i çuditshëm dhe do të kërkojë shumë përpjekje nga ju për punën që bëni. Çdo tregues thotë se do të jeni të kënaqur me rrogën. Viti 2023 ka të ngjarë të bëhet viti më i mirë financiar i Dashit në këtë dekadë.

Horoskopi i Susan Miller për muajin tetor 2023: Dashi dhe Demi

Ky do të jetë një muaj i madh për ju, sepse ky muaj mban eklipsin e fundit në familjen e shenjave Demi-Akrep, të cilat ju kanë kthyer jetën përmbys herë pas here që nga fillimi i kësaj serie eklipsesh më 19 nëntor 2021. Eklipsi miqësor i Hënës së plotë te Demi që do të ndodhë më 28 tetor. Në atë kohë, diçka shumë e rëndësishme për ju do të përfundojë, dhe diçka e re, dhe po aq e rëndësishme, do të fillojë.

Eklipset na bëjnë të ecim përpara. Së shpejti do të shihni se e vetmja rrugë e hapur për ju do të jetë ajo që qëndron përpara. Eklipset gjithmonë do të sjellin ndryshime, do të qartësojnë situatat dhe nëse është e nevojshme, do t'ju tërheqin nga një marrëdhënie joproduktive ose një rrethanë që nuk ka asnjë vlerë në të ardhmen për ju.

Eklipset gjithashtu mund të sjellin shpërblime dhe mundësi të papritura, kështu që qëndroni vigjilent. Në të gjitha rastet, do t'ju duhet të bashkëpunoni me universin duke bërë përpjekje për të punuar drejt asaj që shpresoni të arrini.

Hëna e plotë te Dashi ndriçoi pjesën shumë private të grafikut tuaj më 29 shtator, kështu që mund të dëshironi t'i kushtoni vëmendje më të madhe atyre që doni dhe që kanë më shumë rëndësi. Mund të dëgjoni lajme të reja nga një dashuri e vjetër, ose nga një dashuri aktuale.

Afërdita, perëndesha e dashurisë, do të hyjë në këtë pjesë të rëndësishme të grafikut tuaj vetëm një javë më vonë, më 8 tetor, për të qëndruar deri më 8 nëntor. Kjo sugjeron që tetori duhet të sjellë një sërë aktivitetesh emocionuese shoqërore. 21 tetori mund të jetë lehtësisht dita e preferuar për romancë

Mund të keni ndryshime të stafit ose ndryshime në detyra ose klientë. Puna në grup do të jetë mënyra më e mirë për të përballuar situatën në vijim.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.