Celebrity

Po na bëjnë sytë? E dashura e re e Vincent Cassel duket fiks si ish-gruaja e tij

Shkruar nga Anabel

26 Shtator 2023

Po na bëjnë sytë? E dashura e re e Vincent Cassel duket fiks si 

Vincent Cassel ka një të dashur të re, 29 vite më të vogël në moshë! Ajo quhet Narah Baptista, është 27 vjeç dhe ironikisht, ngjan shumë me ish-bashkëshorten e aktorit francez, Tina Kunakey.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by N A R A H (@narahbaptista)

Aktori 56-vjeçar dhe modelja 27-vjeçare janë lidhur prej disa kohësh. Ata po shijojnë pushimet në Brazil, ndërsa Vincent duket se po kënaqet shumë në vendin e origjinës së të dashurës.

Po na bëjnë sytë? E dashura e re e Vincent Cassel duket fiks si
 
Narah, e dashura e tij aktuale dhe ish-gruaja, Tina, janë një ngjashmëri të paparë. Ja, shikoji nëse nuk na beson.

Po na bëjnë sytë? E dashura e re e Vincent Cassel duket fiks si

Po na bëjnë sytë? E dashura e re e Vincent Cassel duket fiks si
 
Ndonëse asnjëri s’e ka konfirmuar lidhjen e re, Narah ka publikuar një album me foto në Instagram dhe në mbishkrim ka shkruar: “E jotja”. Vincent ka komentuar duke thënë: “I yti” në portugalisht dhe besojmë se është mëse e qartë që ata janë në një romancë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by N A R A H (@narahbaptista)

Po na bëjnë sytë? E dashura e re e Vincent Cassel duket fiks si

Artikuj të sugjeruar: