Beje Vete

Një listë me shuuumë ide dhuratash për vjehrrën

Shkruar nga Anabel

20 Shtator 2023

Një listë me shuuumë ide dhuratash për vjehrrën

Zgjedhja e një dhurate të menduar për vjehrrën tuaj mund të forcojë marrëdhënien dhe të tregojë vlerësimin që ju keni për të.

Sigurisht që dhurata varet nga interesat, personaliteti apo mosha e saj, ndaj merrni parasysh shijet e vjehrrës para se të bëni zgjedhjen. Sidoqoftë ne ju kemi përgatitur një listë të gjatë me ide dhuratash që mund t’ju ndihmojnë.

· Bizhuteri të personalizuara

· Kristale për shtëpinë

· Kristale si aksesorë (varëse, byzylykë, vathë etj)

· Jastëk zbukurimi

· Kupon për masazh/SPA

· Kupon për trajtim fytyre/flokësh

· Kupon për manikyr/pedikyr

· Kupon për fizioterapi

· Album fotografish i personalizuar

· Set filxhanësh çaji/kafeje

· Set pjatash

· Kuti organizimi

· Aparat tensioni

· Ekspres kafeje

· Çajnik

· Pajisje për kuzhinë: blender, set thikash, enë për servirjen e gatimit, ngrohës uji etj

· Mbulesë tavoline

· Set çarçafësh

· Qirinj

· Parfum

· Foto familjare e vendosur në një kornizë

· Libër

· Verë

· Batanije e ngrohtë

· Pizhama

· Pantofla

· Shall

· Portofol

· Çantë

· Syze dielli

· Buzëkuq

· Abazhur i vogël

· Sende arreduese për shtëpinë

· Lule natyrale në vazo

· Suplemente për shëndetin (menopauzë, kockat, probleme me lëkurën)

· Set me produkte për kujdesin e trupit/lëkurës