Instagramming

Fero na përshkruan se ç’lloj partneri ka qenë me Arbenitën

Shkruar nga Anabel

19 Shtator 2023

Fero na përshkruan se ç’lloj partneri ka qenë me
Fero, mesa duket, nuk është nga ata ish-a që konfirmon ndarjen dhe pastaj të lë të qetë të jetosh. Këtë e tregon qartazi postimi i fundit në Instastory, ku Fero ka publikuar foton e një luani dhe luaneshe, me mbishkrimin: “Unë kur isha me Arbenitën”.

Fero na përshkruan se ç’lloj partneri ka qenë me

Pra, Fero na tregon se dyshja kishte një marrëdhënie alla luani dhe luanesha që mbrojnë dhe respektojnë njëri-tjetrin, megjithatë, mendojmë se s’është paralelizmi i duhur për rrjedhën që mori marrëdhënia e tyre, përfshi edhe arrestimin për dhunë.

Fero dhe Arbenita, thonë se i kanë dhënë fund marrëdhënies. Reperi ka bërë edhe një reagim, ku është shprehur: “Unë jam një musliman tani dhe nuk kam asnjë lidhje me atë çfarë bën ish-gruaja ime. Ne kemi secili jetët tona dhe respekt për njëri-tjetrin sepse kemi një vajzë, por unë sot jam një musliman dhe nuk kam asnjë raport me të. Ajo zgjodhi jetën e saj”.

Tani, siç e do zakoni, presim reagimin e Arbenitës.

Artikuj të sugjeruar: