Showbiz dhe TV

Endri Prifti dhe Ola Bruko, në një romancë?

Shkruar nga Anabel

19 Shtator 2023

Endri Prifti dhe Ola Bruko, në një romancë?

Endri Prifti dhe gazetarja Ola Bruko thuhet se janë në një lidhje dashurie.

Në disa media raportohet se marrëdhënia e tyre mendohet të ketë nisur gjatë emisionit “Dola te Olta”, kur vëllezërit Prifti ishin jo vetëm këngëtarë, por edhe bashkëprezantues me gazetaren.

Endri Prifti dhe Ola Bruko, në një romancë?

Sipas “Pamfleti”, gazetarja u nda pak kohë më parë nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy fëmijë. Gjithashtu thuhet se Endri dhe Ola kanë nisur të bashkëjetojnë.

Anabel Media kontaktoi me Priftin dhe Brukon për të konfirmuar/mohuar thashethemet, por nuk morëm një përgjigje.