Celebrity

Burri ideal: David Beckham bën një tatuazh dedikuar “Spice Girls”, grupit ku bënte pjesë Victoria

Shkruar nga Anabel

18 Shtator 2023

Burri ideal: David Beckham bën një tatuazh dedikuar “Spice

David Beckham ka zbuluar se ka një tatuazh kushtuar “Spice Girls”, grupit në të cilin bënte pjesë bashkëshortja e tij, Victoria. Ai ka zgjedhur të shkruajë “Posh”, e cila është edhe një prej këngëve më të famshme të grupit.

Burri ideal: David Beckham bën një tatuazh dedikuar “Spice

Gjithashtu, David ka edhe shumë tatuazhe të tjera kushtuar të shoqes dhe fëmijëve të tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Burri ideal: David Beckham bën një tatuazh dedikuar “Spice

Victoria e nisi karrierë në grupin britanik, së bashku me Emma Butnon, Geri Halliwell, Melanie Brown dhe Melanie Chisholm. Ato publikuan shumë albume dhe bënë edhe një film të titulluar “Spice World”, ku tregonin rrugëtimin e tyre.

Burri ideal: David Beckham bën një tatuazh dedikuar “Spice
Getty Images


Kur grupi u nda, Victoria ndoqi karrierën e saj në fushën e modës, në markën Victoria’s Secret. Më pas, ajo dhe gocat e tjera u ribashkuan në vitin 2012, për të performuan në “London Olympics”, megjithatë, ribashkimi ndodhi vetëm për të kryer performancën.

Vajzat bënë edhe një turne në Mbretërinë e Bashkuar në vitin 2019, por Victoria nuk u bashkua sërish me to, megjithatë s’e ka fshehur kurrë krenarinë që ka qenë pjesë e grupit të famshëm.

Artikuj të sugjeruar: