Celebrity Style

Emily dhe Kylie aprovojnë: Ky model fustani të duhet për në vjeshtë

Shkruar nga Anabel

18 Shtator 2023

Emily dhe Kylie aprovojnë: Ky model fustani të duhet për në
Getty Images

 
Kur vjen puna te moda, mund të mbështetemi tek Emily Ratajkowski dhe Kylie Jenner! Gocat kanë përzgjedhur këtë fustan specifik, që me shumë gjasa do të jetë super in gjatë këtij sezoni.

Emily dhe Kylie aprovojnë: Ky model fustani të duhet për në
Getty Images


 
Emily festoi në Londër me Cara Delevingne, Adëoa Aboah dhe Paloma Elsesser. Modelja veshi një fustan të zi, të shkurtër, të thurur, të grisur në disa vende. Ajo e kombinoi me një makeup të thjeshtë, flokë të lëshuara dhe çizme kauboj.

Emily dhe Kylie aprovojnë: Ky model fustani të duhet për në
Getty Images


Të njëjtin fustan ka zgjedhur më parë edhe Kylie.

Emily dhe Kylie aprovojnë: Ky model fustani të duhet për në

Fustani është krijim i koleksionit të ri për vjeshtën nga Ance Studio dhe duket goxha i lezetshëm.

Artikuj të sugjeruar: