Celebrity

Pse njerëzit mendojnë se Adele është martuar?

Shkruar nga Anabel

18 Shtator 2023

Pse njerëzit mendojnë se Adele është martuar?
Getty Images

Njerëzit mendojnë se Adele është martuar me partnerin e saj, Rich Paul, pasi e quajti “bashkëshorti im”, gjatë performancës në Las Vegas.

Një vajzë në publik “i propozoi” këngëtares dhe ajo i ktheu përgjigje duke i thënë: “Nuk mund të martohemi. Jam heteroseksuale, e dashur dhe bashkëshorti im është këtu sonte”. Vajza këmbënguli dhe Adele shtoi: Jo, s’dua ta tentoj. Jam me Rich. Je e çmendur, më lër të qetë”, duke qeshur.

Videoja u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale dhe menjëherë njerëzit komentuan: “Bashkëshorti i saj? Domethënë, Adele Paul?!”, “Jooo, është martuar?”

Pse njerëzit mendojnë se Adele është martuar?
Getty Images

Adele dhe Rich prej kohësh janë të lidhur. Ata u fotografuan për herë të parë në korrik të vitit 2021, kur u fotografuan në një ndeshje basketbolli. Asokohe, një burim tha për Page Six se ata ishin 100% të lidhur dhe më pas, dyshja e konfirmoi raportin.

Pse njerëzit mendojnë se Adele është martuar?
Backgrid

Artikuj të sugjeruar: