Celebrity

Thuhet se Cher është rikthyer me të dashurin 40 vite më të ri

Shkruar nga Anabel

18 Shtator 2023

 

Thuhet se Cher është rikthyer me të dashurin 40 vite më
Backgrid


Vërdallë po thuhet se Cher, 77 vjeç, është rikthyer sërish me të Alexander “AE” Edwards, 37 vjeç dhe të themi të drejtën, ata po i hedhin më shumë benzinë zjarrit.
 
Ikona e popit u fotografua e kapur për dore me Alexander ndërsa kishin përfunduar darkën në Beverly Hills, së bashku me J Balvin, Valentina Ferrer dhe Tyga.

 

Thuhet se Cher është rikthyer me të dashurin 40 vite më
Backgrid


 
Të dy, të veshur me të zeza, injoruan pyetjet e paparacëve nëse ishin rikthyer së bashku dhe shkuan drejt makinës, ku bënë një bisedë intime, të mbushur me të qeshura.

Thuhet se Cher është rikthyer me të dashurin 40 vite më
Backgrid


 
Cher dhe Alexander Edwards i dhanë fund lidhjes së tyre, pas disa muajve së bashku. Sipas burimeve, ndarja ndodhi disa muaj më parë dhe ishte një vendim i përbashkët dhe miqësor.

Thuhet se Cher është rikthyer me të dashurin 40 vite më
Backgrid

Ata u lidhën në nëntor të vitit 2022 dhe u përballën me shumë kritika për shkak të diferencës së tyre të madhe në moshë, pasi reperi është 40 vite më i ri. Më parë, Alexander ka qenë i lidhur me Amber Rose.

Cher e konfirmoi romancën me Alexander në Twitter dhe u shpreh mjaft e dashuruar.

Artikuj të sugjeruar: