Java e Modës

Ky model flokësh dominoi Javën e Modës në New York dhe është perfekt për vjeshtën

Shkruar nga Anabel

17 Shtator 2023

Ky model flokësh dominoi Javën e Modës në New York dhe
Filippo Fior/courtesy of 3.1 Phillip Lim

Ah, Java e Modës, sa shumë trende ke sjellë deri më tani. Fillimisht, zëvendësimin e bluzave dhe pulovrave me reçipeta dhe tanimë, modeli i flokëve që do të jetë kryefjala e vjeshtës. Po flasim pikërisht për topuzin e ulët, i cili mesa duket është kthyer në të preferuarin e dizajnerëve të modës.
 
Nëse nuk na beson, ja ku i ke provat:

Ky model flokësh dominoi Javën e Modës në New York dhe
Ashley Jahncke / Getty Images
Ky model flokësh dominoi Javën e Modës në New York dhe
Ashley Jahncke / Getty Images
Ky model flokësh dominoi Javën e Modës në New York dhe
Filippo Fior
Ky model flokësh dominoi Javën e Modës në New York dhe
Filippo Fior

Më parë, ky model ka qenë i preferuari i Kim Kardashian dhe të gjithë e dimë që ajo vajzë vendos trende.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)


Mund të themi që është super model flokët, për ditët gri, me shi, apo edhe kur përton të merresh shumë me flokët.

Artikuj të sugjeruar: