Moda

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë vjeshtë

Shkruar nga Anabel

17 Shtator 2023

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: @EMILISINDLEV


Bizhuteritë kanë superfuqinë të ndryshojnë çdo veshje dhe sigurisht, duhet të marrin të gjithë vëmendjen e duhur. Kjo vjeshtë premton një ndryshim radikal stili dhe këto 8 trende bizhuterish do t’i shohësh kudo:
 

Perla të mëdha

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF RALPH LAUREN; GIVENCHY VIA IMAXTREE; REJINA PYO

Unaza cool

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF DRIES VAN NOTEN; MASHA POPOVA; LARUICCI; KIMHEKIM VIA IMAXTREE

Vathët e gjatë

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF PROENZA SCHOULER; CHANEL; NENSI DOJAKA; LOUIS VUITTON VIA IMAXTREE

Byzylykët chunky

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF GIVENCHY; ROKH; SAINT LAURENT VIA IMAXTREE

Lulet

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF MAGDA BUTRYM; CAROLINA HERRERA; ACNE STUDIOS; ALESSANDRA RICH VIA IMAXTREE

Varëset si chocker

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF JONATHAN SIMKHAI; NENSI DOJAKA VIA IMAXTREE; DAVID KOMA; ZIMMERMANN VIA IMAXTREE

Bizhuteritë ngjyrë argjendi

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF AZ FACTORY VIA IMAXTREE; LOEWE; PORTS 1961; MISSONI VIA IMAXTREE

Spilat

8 trendet e bizhuterive që do të bëjnë namin këtë
PHOTO: COURTESY OF DRIES VAN NOTEN; ROBERTO CAVALLI VIA IMAXTREE; MASHA POPOVA VIA IMAXTREE; TORY BURCH

Artikuj të sugjeruar: