Celebrity

Irina po kënaqet me Tom Brady, por s’do i thoshte “jo” martesës me ish-in, Bradley Cooper

Shkruar nga Anabel

15 Shtator 2023

Irina po kënaqet me Tom Brady, por s’do i thoshte “jo”
Irina Shayk po përjeton një ‘trekëndësh dashurie’. Ajo ndërsa argëtohet me Tom Brady, ende shpreson dhe dëshiron që të martohet me ish-in, Bardley Cooper. 

Modelja ka kaluar mjaft kohë me Brady, duke festuar, bërë pushimet dhe kaluar fundjava në shtëpinë e tij, por sërish, burimet thonë se ajo ende pret një propozim nga ish-i dashuri, aktori Bradley Cooper, me të cilin ka edhe një vajzë 6-vjeçare, Lea de Seine.

Irina po kënaqet me Tom Brady, por s’do i thoshte “jo”
GC Images

Sipas burimit, ajo ka këtë dëshirë, pasi për vite me radhë është përkushtuar në marrëdhënien me Cooper.
 
Në fund të gushtit, Shayk dhe Cooper bënë pushimet bashkë në Itali dhe Irina postoi disa foto topless në Instagram. Më pas, ajo u fotografua duke nxituar për tek apartamenti i Tom në New York.
 
Për raportin e tyre pati informacione të ndryshme. Disa zëra thanë se Cooper ishte xheloz, ndërsa të tjerë u shprehën se ai ishte i lumtur për ish-in.

Irina po kënaqet me Tom Brady, por s’do i thoshte “jo”
Backgrid“Ata prej kohësh s’janë bashkë. Thjesht bashkëprindërojnë dhe kaq. Janë miq të ngushtë, janë të lumtur dhe Brad e ka shumë qejf Tom-in dhe e mbështet (lidhjen)”, u shpreh burimi.
 
Zërat thonë se Shayk po kalon kohë me Brady, nëse Cooper nuk i propozon, por burime të afërta me Tom thonë se ai thjesht po argëtohet dhe në planet e afërta nuk është një marrëdhënie serioze.

Irina po kënaqet me Tom Brady, por s’do i thoshte “jo”
Getty


 
“Brady nuk është i interesuar për të pasur një marrëdhënie serioze tani. Prioritetet e tij janë fëmijët dhe sipërmarrjet. Në të ardhmen do të ketë më shumë supermodele”, u shpreh burimi.
 
Tom u divorcua nga supermodelja Gisele Bündchen pas 13 vitesh dhe së bashku janë prindër të dy fëmijëve, djalit Benjamin (13 vjeç) dhe vajzës Vivian (10 vjeç).

Artikuj të sugjeruar: