Instagramming

Fero sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me Arbenitën

Shkruar nga Anabel

14 Shtator 2023

Fero sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me
Fero ka bërë një reagim për supozimet që qarkullojnë vërdallë për një rikthim të mundshëm me Arbenitën.

Përmes një postimi në Instastory, Fero është shprehur: “Unë jam një musliman tani dhe nuk kam asnjë lidhje me atë çfarë bën ish-gruaja ime. Ne kemi secili jetët tona dhe respekt për njëri-tjetrin sepse kemi një vajzë, por unë sot jam një musliman dhe nuk kam asnjë raport me të. Ajo zgjodhi jetën e saj”.

Fero sqaron njëherë e mirë marrëdhënien me

Njerëzit aluduan se ai dhe Arbenita janë rikthyer, pasi u panë bashkë në Gjilan, më pas postuan foto dhe video të ndryshme nga e njëjta makinë, si dhe Fero u shpreh në një intervistë se tanimë e do shumë më tepër bashkëshorten e tij. Megjithatë, sipas Feros ata i kanë ndarë rrugët dhe nuk kanë më raport me njëri-tjetrin.

Artikuj të sugjeruar: