Celebrity

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Shkruar nga Anabel

14 Shtator 2023

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Pas festës vjen gjithmonë pas-festa. Ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards përfundoi dje dhe sigurisht ne folëm për tapetin e kuq, veshjet e zhveshura, çmimet, performancën e Shakira-s, ç’ndodhi mes Justin Timberlake dhe Megan Thee Stallion, fustanin e Cardi B dhe kërcimet e Taylor. Tani, radha e veshjeve në after-party.

Selena Gomez

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Taylor Swift

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Diddy

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Offset dhe Cardi B

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Nelly Furtado dhe Anitta

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Sabrina Carpenter

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Saweetie

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Ice Spice

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

Charli D’Amelio

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA

 Victoria De Angelis dhe Luna Passos

Veshjet e yjeve në after-party të MTV VMA