Celebrity

MTV VMA 2023: Taylor s’ndalonte dot së kërcyeri dhe as njerëzit së reaguari

Shkruar nga Anabel

13 Shtator 2023

MTV VMA 2023: Taylor s’ndalonte dot së kërcyeri dhe as
Getty Images

Çmimet e MTV VMA 2023 patën momente fantastike dhe sigurisht, interneti i vuri re. Që nga prapaskenat me Justin Timberlake dhe Megan Thee Stallion, veshjet e V.I.P-ave dhe performancave që ndezën skenën, syve të mprehtë të njerëzve s’u shpëtuan lëvizjet dhe kërcimet e Taylor Swift, e cila u argëtua me pothuajse çdo këngë.

Tay këndoi me shpirt dhe kërceu ndërkohë që Demi Lovato performonte “Heart Attack” dhe “Cool for the Summer”:

@wandaesswiftie Drunk taylor dancing to cool for the summer by demi lovato id everything i need it and i didn’t know it #vmas #fyp #foryou #foryoupage #wandaesswiftie #viral #mtv #taylorswift #tay #taylor ? original sound - Wandaesswiftie ?

Me Doja Cat:

@lucylezpop Taylor dancing to Doja Cat at the VMAs tonight was not on my agenda but im not complaing ?? #taylorswift #erastour #vmas #mtv2023 #dojacat #paintthetownred ? original sound - Lucy

Më pas me Cardi B, Megan Thee Stallion dhe Shakira:

Pra, pak a shumë me çdo artist që u ngjit në skenë.

@tswiftclips What a night!!!? @Taylor Swift @Taylor Nation @MTV #taylorswift #swifttok #swiftie #vmas #mtvvmas #vmas2023 ? original sound - Ainsley

Taylor ishte në super humor të mirë, ne pasi pamë këto video gjithashtu.

Artikuj të sugjeruar: