Celebrity

Videoja virale: Ç’ndodhi mes Justin Timberlake dhe Megan Thee Stallion në prapaskenë

Shkruar nga Anabel

13 Shtator 2023

Videoja virale: Ç’ndodhi mes Justin Timberlake dhe Megan Thee

Të gjithë e dimë që ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV Video Music Awards ka disa nga momentet më dramatike të personazheve të njohur ndër vite. Prandaj, njerëzit menduan se edhe këtë vit, pati një konflikt.

Gjatë ceremonisë, në rrjete sociale qarkulloi një video ku shfaqen Justin Timberlake dhe Megan Thee Stallion duke ndërvepruar. Njerëzit supozojnë se pati një debat të nxehtë mes tyre.

Nëse e shohim me kujdes videon, duket sikur Megan thotë diçka e tensionuar, ndërsa nga ana tjetër, Justin shfaqet i qeshur.

Pavarësisht pretendimeve të fansave, në fakt nuk ndodhi asgjë. Ndjesë që ju zhgënjejmë! Variety foli me disa njerëz të pranishëm në prapaskenë dhe të gjithë konfirmuan se biseda mes tyre nuk përfshinte asnjë zënkë.

Në fakt, ishte një moment shumë i këndshëm. “Ai i tha: ‘Kënaqësi që të takoj,” dhe ajo u përgjigj “Jo, jo kjo nuk quhet, kjo nuk quhet. Duhet të takohemi siç duhet. Ishte shumë situatë e këndshme,” tha një burim.

Megan më pas doli në skenë për të performuar me Cardi B , ndërsa Justin u ribashkua me shokët e grupit NSYNC për herë të parë në 10 vjet.