Celebrity

Calvin Harris martohet me Vick Hope në një ceremoni private

Shkruar nga Anabel

12 Shtator 2023

Calvin Harris martohet me Vick Hope në një ceremoni private
MEGA

Calvin Harris është martuar me partneren e tij, Vick Hope, në një ceremoni private, e cila u mbajt të shtunën, sipas burimeve të shumta.

Calvin Harris martohet me Vick Hope në një ceremoni private
Instagram

Çifti u fejua pranverën e kaluar dhe duket se kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në fundjavë, në Northumberland, Angli, në një festë intime, me miq dhe familjarë.

Calvin Harris martohet me Vick Hope në një ceremoni private
MEGA

Sipas zërave, në dasmën e çiftit performoi Nile Rodgers dhe banda e tij, të cilët kënduan dhe risollën këngët fantastike të David Bowie, Madonna etj. Gjithashtu, ceremonia ishte luksoze, dekori i këndshëm dhe për plot 10 minuta, u zhvillua një shfaqje me fishekzjarrë.

Calvin Harris martohet me Vick Hope në një ceremoni private
Backgrid


 
Hope dhe Harris kanë qenë privatë në marrëdhënien e tyre dhe në tetor të vitit 2022, Hope ka folur për të gjithë vëmendjen publike që mori pas fejesës me DJ e famshëm. “Nuk e kam përjetuar kurrë më parë këtë, por do e mbaj jetën time private”, u shpreh ajo asokohe.