Style Tips

Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga pasarelat

Shkruar nga Anabel

11 Shtator 2023

Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga

Larg stilit praktik dhe të thjeshtë, shtëpitë më të mëdha të modës janë kujdesur që këtë sezon të ri të kenë si kryefjalë të koleksioneve luksin dhe ekstravagancën. Përlhura prej mëndafshi që materializohen në këmisha të bardha, janë vetëm një prej elementëve të veshjeve që nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj këtë sezon të ri.

Palltot e zeza me qendisje, xhinse të gjera, kapuçë gri janë stili i veshjes dhe kombinimeve që vijnë direkt nga pasarelat, për t’u plotësuar me aksesorë të bukur dhe një prej tyre janë: çantat!

Një “must” për prag sezonin e vjeshtë/dimër 2023 çantat nuk janë asnjëherë të mërzitshme. Stilistët kanë shpalosur frymëzimin në koleksionet e shumta të çantave, nga ato të kuqe tek të zezat, çantat me thurje apo kuadratë, pupla apo temina…Aksesori i preferuar i shumë gocave është këtu për të dominuar pamjen tuaj!

Ja disa modele veshjesh nga koka tek këmba për të garantuar super stilin sipas tendencave të fundit të modës:

Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Ferragamo
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Gucci
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Christian Dior
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Prada
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Victoria Beckham
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Victoria Beckham
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Miu Miu
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Versace
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
JW Anderson
Tendencat më të mira për super stilin e vjeshtës, direkt nga
Balmain