Celebrity

Pra, kjo mund të jetë e dashura e re e Leo DiCaprio-s (po, është modele dhe 25 vjeç)

Shkruar nga Anabel

11 Shtator 2023

Pra, kjo mund të jetë e dashura e re e Leo DiCaprio-s (po,
Getty

Vërdallë po thuhet se Leonardo DiCaorio ka një të dashur të re dhe siç ta pret mendja, është modele dhe 25 vjeç. Bëhet fjalë për Vittoria Cerreti, të cilën, sipas burimeve, DiCaprio e cilëson dhe prezanton si “të dashurën e tij”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vittoria Ceretti (@vittoria)

Mendohet se ata u takuan në premierën e filmit “Killers of the Flower Moon” në maj të vitit 2023, në Festivalin e Filmit në Kanë. Më pas, u fotografuan në një takim romantik rrugëve të Los Angeles, ku po shijonin një akullore. Një dëshmitar okular tha se ata dukeshin të dhënë pas njëri-tjetrit, po flisnin dhe mund të ndihej një energji e bukur mes tyre.

Pra, kjo mund të jetë e dashura e re e Leo DiCaprio-s (po,
Backgrid
Pra, kjo mund të jetë e dashura e re e Leo DiCaprio-s (po,
Backgrid


 
Më 6 shtator, ata u panë duke kërcyer në Ibiza dhe një burim tha për Daily Mail se aktori e adhuron modelen. “Vittoria është një vajzë e bukur, por Leonardo është i rrethuar nga shumë vajza të bukura. Megjithatë, ai e adhuron, ajo gjithashtu. Ata po kalojnë shumë kohë bashkë këtë verë, duke udhëtuar në arratisje romantike”.

Pra, kjo mund të jetë e dashura e re e Leo DiCaprio-s (po,
Backgrid


Vittoria ka qenë modele që prej moshës 14-vjeçare dhe ka marrë pjesë në disa sfilata për marka të njohura si: Versace, Miu Miu, Alexander McQueen, Balenciaga dhe Gucci.
 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vittoria Ceretti (@vittoria)