Moda

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva

Shkruar nga Anabel

10 Shtator 2023

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: WHO WHAT WEAR UK

 
Besojmë se të gjitha ne e kemi një zakon të keq: Zgjohemi vonë dhe ashtu vrullshëm bëhemi gati për punë dhe shpesh s’na pëlqen kombinimi, por taksia po na telefonon ose ora po shkon fiiiks dhe s’ka më kthim pas.
 
Për këto ditët kur gjumi na tundon, ose edhe për ditët e ngjeshura, ja 6 kombinime që do të të bëjnë të dukesh yll, edhe pse duhen thjesht 10 minuta për t’i gjetur dhe veshur:

Pantallona serioze dhe një kanotierë

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: @LOUISAHATT

Fund xhins, bluzë, xhaketë

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: WHO WHAT WEAR UK

Xhinse dhe këmishë

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: WHO WHAT WEAR UK

Pantallona klasike, kanotierë dhe xhaketë

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: WHO WHAT WEAR UK

Pantallona serioze dhe jelek

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: WHO WHAT WEAR UK

Fund saten, pulovër dhe çizme

6 kombinime për ato ditët kur s'ke kohë dhe as nerva
PHOTO: WHO WHAT WEAR UK

Artikuj të sugjeruar: