Style Tips

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga pasarelat

Shkruar nga Anabel

7 Shtator 2023

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Vjeshja dhe dimri janë thuajse prapa derës, e bashkë me ndryshimin e stinëve vjen koha e tendencave të reja në veshje dhe një ndryshim në gardërobën tuaj.

Ja ku vjen ky moment i vitit përsëri...Pallto të gjata, çizme të ngrohta, veshje lëkure që nuk duhet të mungojnë, ja plot 10+ tendenca interesante janë këtu për të gjitha vajzat.

Surpriza në trendet e sezonit të ri, janë palltot e gjata e të ngrohta që duken sikur ke veshur batanijen e shtëpisë në trup...Nuk e dimë a do të guxonit ju, por supermodelja Irina Shayk e ka përcjellë si tendencë në pasaralat e modës.

Jeni gati?

Prekje klasike 

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

E kuqe nga koka te këmbët

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Romancë e errët

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Kostum lëkure

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Pa pantallona? Pa problem

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Jeni për vezë të skuqura?

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Funde poshtë gjurit dhe stil komod

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

E verdha, e gjalpit

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Rikthim tek bazikja

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

E veshur me fruta 

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga

Pallto si batanije 

Pallto si batanije dhe kostume lëkure? 10+ tendenca cool direkt nga