Celebrity

Emily e quan divorcin “të guximshëm” dhe ka argumente për këtë

Shkruar nga Anabel

7 Shtator 2023

Emily e quan divorcin “të guximshëm” dhe ka argumente
Getty Images

Emily Ratajkowski ka folur edhe një herë tjetër për vendimin për t’u divorcuar, në një intervistë për ET.

Modelja u nis nga përvoja e saj me ish-bashkëshortin Sebastian Bear-McClard, me të cilin u nda vitin e kaluar, pas supozimeve se ai e tradhtonte dhe për këtë, u shpreh:

“Mendoj se ka shumë tabú dhe turp rreth divorcit. Mendoj se kjo s’ndihmon aspak, sidomos kur bëhet fjalë për vajzat e reja që po mundohen të dalin nga një marrëdhënie e vështirë”, tha Emily.

Më tej, shtoi:

“Unë dua të shpërndaj pak pozitivitet dhe mendoj se divorci, vendimi për të lënë pas një marrëdhënie pavarësisht vështirësive financiare, se do të jetë sfidues për fëmijët, apo për gjithçka, është vërtet i guximshëm. Dua që gratë të ndihen më mirë rreth divorcit”.

Emily e quan divorcin “të guximshëm” dhe ka argumente
Getty Images

Emily dhe Sebastian u ndanë në shtator të 2022-shit dhe së bashku kanë një djalë 2-vjeçar, Sylvester Apollo Bear.

Artikuj të sugjeruar: