Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Ujori dhe Peshqit

Shkruar nga Anabel

3 Shtator 2023

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Ujori dhe Peshqit

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Ujori dhe Peshqit

Me nisjen e shtatorit, mund të ndiheni pak keq për paratë. Një pagesë që do t'ju duhet të bëni shpejt, por mund të jetë e vështirë për t’u rikuperuar.

Bashkëshorti/ja, agjenti ose partneri në biznes nuk do t'ju ndihmojnë shumë. Do të keni ndjenja pasigurie. Mosnjohja e të gjitha fakteve për një situatë financiare mund të jetë çmenduri, por jini të durueshëm - do të dini gjithçka që duhet të dini së shpejti.

Mërkuri është në prapavijë që prej 23 gushtit dhe do të qëndrojë në këtë pozicion deri më 15 shtator. Mërkuri në prapavijë i ngadalëson gjërat. Asgjë e rëndësishme nuk mund të zgjidhet deri pas 15 shtatorit.

Për fat të mirë, një ditë më parë, e enjte, 14 shtator, është data e një Hëne të re te Virgjëresha. Bisedimet financiare të të gjitha llojeve do të përmirësohen jashtëzakonisht.

Jupiteri, planeti fatsjellës, është aktualisht në shtëpinë tuaj të katërt të pasurive të paluajtshme, pronës, shtëpisë dhe familjes, kështu që nëse jeni duke punuar për një nga këto çështje, gjërat do të shkojnë veçanërisht mirë.

Nëse jeni në negociata, mund të arrini në një marrëveshje përfundimtare brenda pesë ditëve nga Hëna e plotë më 29 shtator.

Në të njëjtën Hënë të plotë, më 29 shtator, do të keni dëshirë për të udhëtuar, madje edhe një udhëtim i shkurtër fundjave do t'ju ndihmonte shumë.

Marsi dhe Afërdita do të jenë në sinkron, një tregues i mrekullueshëm i një kohe të mundshme romantike, kur argëtimi, koha e lirë, luksi, ushqimi i mirë dhe biseda do të jenë në qendër të vëmendjes. Marrëdhënia juaj do të bëhet më e ëmbël dhe më e afërt tani e tutje.

Nëse në vend të një arratisjeje romantike vendosni që udhëtimi do të jetë koha e përsosur për t'u dhënë kohë cilësore fëmijëve dhe/ose prindërve tuaj, kjo do të ishte gjithashtu e mundur dhe do të shkonte jashtëzakonisht mirë. Të gjithë të do ta vlerësojnë vëmendjen tuaj të plotë.

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Ujori dhe Peshqit

Ju keni pranuar përgjegjësi të tjera, por gjatë fundjavës së 30 gushtit, Hëna e plotë te Peshqit mund t'ju bëjë të ndiheni të mbingarkuar. Në jetë, ne nuk e dimë gjithmonë kur gjërat do të përmirësohen. “Jepini” vetes paqe, qetësi dhe merrini me ngadalë gjërat.

Nëse jeta dukej e mërzitshme gjatë javëve të fundit, tani e dini pse (fajësoni Afërditën në prapavijë), por gjërat së shpejti do të ndryshojnë për mirë. Në të vërtetë, më shumë argëtim dhe dashuri po vjen, pavarësisht nëse jeni beqarë apo të martuar.

Kur bëhet fjalë për një marrëdhënie të ngushtë, mbajini sytë nga Hëna e re në Virgjëreshë më 14 shtator dhe javët në vijim. Kjo Hënë e re do të jetë një dhuratë për fillimin dhe përmirësimin e ndërveprimeve tuaja me një partner të përkushtuar në dashuri ose biznes.

Kjo Hënë e re e 14 shtatorit është mjaft e veçantë. Të gjithë trupat qiellorë do të punojnë së bashku për t'ju sjellë gëzim përmes udhëtimeve, miqve dhe nëse keni një të tillë, partnerit tuaj romantik. Nëse jeni duke punuar me një ekspert për një projekt të ri, gjërat duhet të shkojnë jashtëzakonisht mirë.

Një tjetër temë do të shfaqet këtë muaj, ajo që fokusohet fort te paraja. Ju mund të planifikoni të investoni duke përmirësuar biznesin tuaj, mund të filloni një biznes të ri ose mund të jeni duke menduar për blerjen e pasurive të paluajtshme. Ose mund të filloni të arredoni shtëpinë.

Mos nënshkruani kontrata ose mos filloni asgjë të re deri pas Hënës së re (14 shtator).

Pritet një periudhë e kushtueshme ku ka të ngjarë të shpenzoni shumë, por ndoshta keni planifikuar për këtë. Mos firmosni asgjë deri pas datës 15 shtator.

Një tjetër moment financiar do të vijë në Hënën e plotë të 29 shtatorit te Dashi, duke vënë në pah shtëpinë tuaj të dytë të të ardhurave të fituara. Do të shfaqet një mundësi për para.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.