Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Peshorja dhe Akrepi

Shkruar nga Anabel

3 Shtator 2023

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Peshorja dhe Akrepi

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Peshorja dhe Akrepi

Jeta po bëhet gjithnjë e më e mirë dhe, falë Jupiterit, do të jetë edhe më shumë në gjysmën e dytë të vitit 2024 dhe më tej. Ju sapo keni kaluar dy muaj të vështirë (korrik dhe gusht), por gjërat po ndryshojnë për mirë. Disa nga sfidat e vitit 2023 kanë filluar të zbehen.

Afërdita, sundimtari juaj, ka qenë në prapavijë që nga 22 korriku, kështu që kështu që përpjekjet tuaja për të bërë përparim në pothuajse çdo fushë u penguan. Afërdita do të shkojë në pozicion normal më 3 shtator, atëherë ju mund të bëni të gjitha gjërat që ju kisha paralajmëruar të mos i bëni teksa Afërdita ishte në prapavijë.

Konkretisht, mund të shkoni te dermatologu dhe të bëni procedurat ose të telefononi dentistin për kirurgji estetike. Mund të provoni një linjë të re të shtrenjtë të kujdesit për lëkurën, t'i prisni ose t'i ngjyrosni flokët. të shpenzoni për sende të shtrenjta, si një vepër arti ose bileta për një koncert ose opera, ose të kaloni në një fundjavë të gjatë në një hotel luksoz.

Afërdita sundon shkëndijën e dashurisë, duke përfshirë ngrohtësinë, dashurinë dhe madje edhe eksitimin e takimit me dikë që duket se ka shumë të përbashkëta me ju.

Mërkuri është ende në prapavijë, ndaj prisni të bëni nismat tuaja më të mëdha deri pas 15 shtatorit nëse mundeni.

Me të hyrë në shtator, do të jeni të zënë me përfundimin e një projekti të madh. Mund të jetë përfunduar ose në fund të gushtit, në Hënën e plotë më 30 gusht, ose do të përfundojë më 4 shtator. Ky projekt duket se ka marrë një pjesë të madhe të energjisë suaj.

Marsi në Peshore sugjeron që po niseni për një sipërmarrje të re ose një marrëdhënie emocionuese dhe planet do të rriten më tej nga Hëna e re pozitive dhe e dobishme e 14 shtatorit.

Kjo është një periudhë e veçantë, ndaj merreni seriozisht - në shumë mënyra, tani ju jeni në krye të detyrave.

Eklipset e fundit në prill dhe maj duket se ju kanë bërë më të vendosur për të fituar para nga një burim i ri dhe duket se tashmë e keni gjetur atë.

Hëna e re më 14 shtator te Virgjëresha do t'ju japë një pushim të nevojshëm. Mesi i muajit do të jetë një kohë reflektimi dhe planifikimi të qetë.

Meqë ra fjala, financat tuaja po rriten dhe mund të keni një fluks të papritur parash.

Bashkëshorti/ja, i/e dashura, ose partneri i biznesit, agjenti, avokati ose bashkëpunëtor tjetër i ngushtë do të kenë lajme të rëndësishme për të ndarë me ju në Hënën e plotë më 29 shtator (plus pesë ditë).

Familja mund të jetë gjithashtu në mendjen tuaj. Nëse keni nevojë për ndihmë nga një anëtar i familjes, pyesni.

Për më tepër, në këtë Hënë të plotë mund të dëgjoni edhe lajme të mira për një përparim në karrierë. Pra, siç e shihni, Hëna e plotë e 29 shtatorit është plot surpriza dhe rrethana të lumtura.

Horoskopi i Susan Miller për muajin shtator 2023: Peshorja dhe Akrepi

Me fillimin e muajit, po e merrni seriozisht dashurinë. Ju doni që koha me personin që ju pëlqen të shndërrohet në diçka tjetër dhe nëse jeni duke dalë seriozisht me atë që shpresoni të martoheni, do të mendoni për hapat e ndryshëm të ardhshëm. Shpresojmë se partneri juaj (ose ju) do ta shtrojë pyetjen së shpejti. Jeni në një gjendje të menduar, reflektuese dhe më në fund mund të zbuloni se si ndihet partneri/ja për të ardhmen e marrëdhënies suaj.

Nëse mendoni se partneri nuk është material martese dhe dëshironi të kaloni në një kapitull të ri të jetës suaj, mund të vendosni të ndaheni.

Përndryshe, nëse keni një fëmijë, mund të jeni duke menduar se si ta ndihmoni atë.

Jeta do të bëhet më e gjallë pasi të shfaqet Hëna e re më 14 shtator.

Në një nga ditët në vijim, mund të jeni të ftuar në një festë mjaft të veçantë, e populluar nga njerëz me ndikim dhe të suksesshëm. Biseda do jetë intriguese dhe njerëzit do jenë të ngrohtë dhe mikpritës.

Në fund të muajit, në zyrë do të shikoni detajet e një projekti të rëndësishëm. Kjo detyrë ka të ngjarë të duhet t'i dërgohet klientit ose shefit brenda katër ditëve nga Hëna e plotë më 29 shtator. Klienti ose shefi do të jenë të kënaqur dhe entuziast për përpjekjen tuaj, kështu që pa dyshim që ju do të ndiheni krenar – me të drejtë.

Kjo Hënë e plotë do të sjellë lavdërime shtesë për projektet jashtëzakonisht  origjinale. Shtëpia juaj e gjashtë, ku do të bjerë Hëna e plotë, gjithashtu sundon shëndetin tuaj, ndaj do të jetë e domosdoshme që të qëndroni të fortë dhe të bëni gjithçka që mundeni për të shmangur ftohjet dhe gripin.

Mos lejoni që sëmundja t'ju “mposhtë” - kjo kohë është shumë e lavdishme!

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.