Beauty

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të lënë pa fjalë

Shkruar nga Anabel

1 Shtator 2023

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
sansungnails/ Instagram

 
Zyrtarisht, jemi në vjeshtë dhe përpos garderobës, do ndryshojmë dhe thonjtë. Ndërkohë që me valixhet dhe rrobat e ngrohta merresh vetë, ne të tregojmë ca super modele për thonjtë:

Kafe e ftohtë

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
TikTok

Lule vjeshtake

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
amys.clients/ Instagram

French prej argjendi

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
nails_of_la/ Instagram

Frymëzuar nga Vanessa

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
nailsbyzola/ Instagram

Ose nga Emily

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
Instagram

Super shkëlqim

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Zola Ganzorigt (@nailsbyzola)

French, por ekstra

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
dulce.naildit/ Pinterest

Të zinj matt

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
julieannmetzger/ Pinterest

50 hijet e çokollatës

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
brushedbyb_/ Instagram

Xixa kudo

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
thecolornook/ Instagram

Nëse s'u ndahesh printeve

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
sansungnails/ Instagram

Të zeza dhe të bardha

Thonjtë e vjeshtës: Ca modele yll që do të të
Instagram

Artikuj të sugjeruar: