Celebrity

Gisele Bündchen s’e vret shumë mendjen për marrëdhënien e Tom dhe Irina

Shkruar nga Anabel

27 Gusht 2023

Gisele Bündchen s’e vret shumë mendjen për 
Tom Brady dhe Irina Shayk janë parë sërish në një hotel në Londër dhe ndërkohë që Tom është “burri i ëndrrave” të Irina-s, burime për ET thonë se ish-bashkëshortja e Tom s’e vret mendjen fare për romancën publike të tyre.
 
“Gisele as nuk e mendon se ç’bën Tom me jetën e tij romantike. Ajo po përqendrohet te fëmijët, bashkëprindërimin dhe për të siguruar një ambient të mirë për të gjithë”. Tom dhe Gisele kanë tre fëmijë bashkë: Benjamin, 13 vjeç, Vivian, 10 vjeç dhe Brady, 16 vjeç, djali i Tom me ish-të dashurën, Bridget Moynahan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)

“Prioriteti i saj është që të sigurojë që fëmijët të ndiejnë dashuri dhe përkujdesje. Ajo do të japë një shembull pozitiv për ta”, tha burimi.
 
Sa i përket Irina dhe Tom, ata po argëtohen shumë bashkë, megjithëse ende raporti i tyre s’është shumë serioz. Ata po e shijojnë marrëdhënien, Tom është shumë i tërhequr nga Irina dhe ajo është shumë e dhënë pas tij, konfirmojnë burimet.

Artikuj të sugjeruar: