Astro Fun

Ki kujdes! Këto 3 shenja të horoskopit mund të të thyejnë zemrën

Shkruar nga Anabel

26 Gusht 2023

Ki kujdes! Këto 3 shenja të horoskopit mund të të

Të gjithë kemi takuar zemërthyes në jetën tonë, por askush nuk është më i pamatur në dashuri sesa këto tre shenja të zodiakut.

Secila prej tyre ka arsyet e veta për mënyrën sesi vepron në situata të caktuara, por gjithçka ka të bëjë me përmbushjen e pritshmërive. Nëse shenja e tjera të zodiakut bëjnë edhe kompromise në dobi të emocioneve apo për t’i dhënë fund mërzitjes, me këto tri shenja nuk ka shenja pajtimi. Ato janë gati t’ju thyejnë zemrën, por ju mos ndaloni së dashuruari duke u nisur vetëm nga shenja e horoskopit.

Ki kujdes! Këto 3 shenja të horoskopit mund të të

Akrepi

Kjo është një nga shenjat më zemërthyese të horoskopit. Të lindurit e kësaj shenje janë shumë emocionalë dhe nëse ndjejnë se i keni bërë keq, ata janë gati t’ju godasin në zemër. Por, mos lejoni që kjo t'ju pengojë të përfshiheni në lidhje me një Akrep. Kur marrëdhënia është e drejtë, ata janë garancia për të qenë partnerë besnik deri në fund.

Ki kujdes! Këto 3 shenja të horoskopit mund të të

Luani

Nëse ka një gjë për të ditur për Luanët, është se ata janë gjithmonë në kërkim të gjërave të mira. Shenja e zjarrit ecën shpejt dhe ata nuk e kanë problem të thyejnë disa zemra gjatë rrugës. Luanët duan të marrin vëmendje nga të tjerët, ndaj sapo të mbarojë emocioni i fillimit, mos u çudisni që ata të bëhen gati për aventura të reja.

Ki kujdes! Këto 3 shenja të horoskopit mund të të

Virgjëresha

Virgjëreshat nuk hyjnë në marrëdhënie me qëllimin për të qenë zemërthyes. Por si një shenjë e fiksuar pas përsosmërisë  mos u habisni nëse kjo shenjë i anulon gjërat pa paralajmërim. Virgjëreshat e dinë vlerën e tyre dhe se çfarë meritojnë. Nëse ndihen sikur nuk po i përmbushni pritshmëritë e tyre, ato do t'ju “paketojnë” aty për aty.

Burimi: Bustle.com