Thonjtë

10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë vjeshtë

Shkruar nga Anabel

26 Gusht 2023

10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë

Jemi thuajse në fund të verës dhe vjeshta është gati për të “trokitur”, por kjo nuk do të thotë që të heqim direkt nga përdorimi këpucët me majë të hapur. Sandalet janë ende një “lojë e preferuar” sidomos në ditët e ngrohta të vjeshtës kur këmbët ende nuk janë mbuluar nga çorapet apo çizmet e gjata.

Tendencat e vjeshtës do të ndihen edhe tek thonjtë e këmbës dhe ne jemi gati për t’ju ofruar gamën e nuancave që do t’i shihni kudo përgjatë gjithë sezonit. Nga tonet e tokës tek bluja mbretërore dhe portokallia, ja 10+ tendencat e ngjyrave për pedikyrin më cool të kësaj vjeshte:

10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
PLEASING X MARCO RIBEIRO/ Incrível Marrom Fosco
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
CHANEL/ Rouge Noir
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
GUCCI/ Annabel Rose
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
SALLY HANSEN/ A Hot Minute
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
NAILBERRY/ Love You So Matcha
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
NAIL KIND/ Nude & Proud
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
ESSIE/ Expressie Just for Kicks
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
OLIVE & JUNE/ E+M
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
J. HANNAH/ Blue Nudes
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
OPI/ Virgoals
10+ ngjyrat IN të pedikyrit që do t’i shihni kudo këtë
HERMÈS/ Rose Baltique
 

Burimi: harpersbazaar.com