Thonjtë

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja disa modele yll

Shkruar nga Anabel

23 Gusht 2023

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Nuanca e bardhë e qumështit ka dominuar në tendencat e këtij sezoni për thonjtë dhe shumë vajza të njohura e kanë zgjedhur si të preferuarën e tyre. Por, Selena Gomez dhe estetisti personal Tom Bachik i kanë dhënë “prekjen magjike” të bardhës tek thonjtë duke e kthyer në një tendencë gjatë verës.

Bachik zgjodhi thonj elegant për Gomez, me formë ovale dhe gjatësi mesatare, por u sigurua për një detaj tjetër: shkëlqimin! Pluhuri me shkëlqim mbi bazën e bardhë dhe të akullt të thoit i dhanë prekjen vezulluese këtij modeli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??? ?????? Nails (@tombachik)

Një gjetje e bukur për thonj klasik, ndërsa magjia e manikyrit qëndron edhe tek transformimi i tij në varësi të ngjyrës. Kur dielli i fortë dhe drita bien mbi të, thellësia e shkëlqimit i bën thonjtë magjepsës.

Ndaj, nëse edhe ty të pëlqen ngjyra e bardhë për thonjtë, por dëshiron t’i japësh një prekje të veçantë, ja disa ide:

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja

Thonjtë e bardhë të Selena Gomez janë tjetër nivel: Ja


Burimi: Cosmpolitan